30 lipca, 2021

Stagiair marktonderzoek pl

Ważny do:

12 sierpnia 2021 r.

Obszar:

Marketing

Wymagane doświadczenie:

3 lata

Rodzaj umowy:

B2B

Opis stanowiska pracy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Pellentesque elit ullamcorper dignissim cras. Platea dictumst vestibulum rhoncus est pellentesque elit ullamcorper dignissim. Orci nulla pellentesque dignissim enim. Posuere lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit. Ornare lectus sit amet est placerat in. Sit amet nisl suscipit adipiscing.

Wymagania

  • Co najmniej 3 lata w tworzeniu kampanii CPC
  • Wymóg pracy numer dwa
  • Trzeci wymóg dotyczący pracy
  • Wymóg pracy numer cztery
  • Piąty wymóg dotyczący pracy

Dołącz do nas!

Cieszymy się, że będziemy mogli Cię lepiej poznać.

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy o automatyzacji Państwa magazynu!
Nasz zespół specjalistów może zaoferować Państwu pełne wsparcie od planowania po eksploatację.

Kontakt

Piotr Dratwa

Account Manager

+48 578 199 665 piotr.dratwa@reesinkls.pl