14 lutego, 2022

Marketer dla Lalesse Logistic Solutions

Ważny do:

31.03.2022

Obszar:

Holandia

Wymagane doświadczenie:

3 lata

Rodzaj umowy:

Pełny etat

Lubisz myśleć i pracować z grupami klientów, aby wzmocnić naszą propozycję i świadomość marki. W ten sposób przyczyniasz się do osiągnięcia naszych celów handlowych. Nie boisz się wyzwań i odpowiedzialności? W takim razie chcielibyśmy poznać Cię jako naszego nowego

Co będziesz robił?

Jako Marketeer jesteś osobą kontaktową i odpowiedzialną za marketing i komunikację w naszym obszarze roboczym w krajach Beneluksu. Dzięki Państwa staraniom coraz więcej osób wie, że firma Lalesse jest graczem w dziedzinie automatyki magazynowej.

Będziesz rozwijać roczny plan marketingowy, który płynnie łączy się z celami biznesowymi Lalesse Logistic Solutions. W tym zakresie mogą Państwo liczyć na fachową pomoc kolegów z działu marketingu Royal Reesink. Jesteś odpowiedzialny za wykonanie, monitorowanie i budżetowanie planu.

Twoje zadania i obowiązki:

  • Będziesz zaangażowany w generowanie leadów i rozwój kampanii marketingowych dla wprowadzenia produktu na rynek, na przykład. Marketing Automation i Social Media – ale także media profesjonalne – są nieodzowne;
  • Wiesz, jak przełożyć nasze portfolio produktów i ich propozycje na odpowiednie treści z jasnym przekazem dla różnych grup docelowych. W tym celu również wchodzi się do kojca;
  • Nadzorujesz, koordynujesz, inicjujesz, organizujesz, monitorujesz planowanie i w razie potrzeby zakasujesz rękawy;
  • Jesteś odpowiedzialny za optymalizację naszych działań marketingowych i podróży klienta, między innymi za pomocą danych, z którymi stale robimy kolejne kroki;
  • Pomagasz budować Employer Brand Lalesse, w porozumieniu z kolegami HR;
  • Masz umiejętności organizacyjne i zapewnić, że Lalesse jest w centrum uwagi na targach i imprezach;
  • Będziesz ściśle współpracował z innymi działami, takimi jak kierownictwo, zespół sprzedaży, nasi inżynierowie sprzedaży, a także z kolegami z działu marketingu Royal Reesink Group;
  • Współpracujesz intensywnie z innymi spółkami w ramach działu Logistics Solutions.

Kim jesteśmy?

Lalesse Logistic Solutions dostarcza różne integralne rozwiązania do kontroli procesu logistycznego zarówno krajowych i międzynarodowych wiodących firm.

Jesteśmy wiodącym dostawcą i projektantem rozwiązań w zakresie magazynowania, obsługi materiałów i zautomatyzowanych systemów składowania. Jesteśmy częścią Royal Reesink.

Co możemy Państwu zaoferować?

  • Urozmaicona praca z wieloma wyzwaniami;
  • Cała przestrzeń, której potrzebujesz, aby wnieść swój własny wkład oraz dużo swobody i niezależności, aby określić, jak wygląda Twój harmonogram;
  • Zabawa. Praca to nie tylko zabawa, ale robimy wszystko, aby sprawiała jak najwięcej radości;
  • Dobre wynagrodzenie, które odpowiada Twojej wiedzy i wykształceniu;
  • 27 dni urlopu i 13 ADV oraz dobry plan emerytalny.

To ty

Jesteś wszechstronnym marketerem, który lubi brać się do pracy! Uważnie śledzisz rozwój branży marketingu i komunikacji (online) i przekładasz nowe możliwości na konkretne działania marketingowe. W Lalesse, można w pełni wykorzystać swoją kreatywność. Zawsze robisz to razem z naszym (międzynarodowym) zespołem handlowym. Nie ma problemu, abyś był regularnie obecny w naszej niemieckiej spółce siostrzanej. Ponadto masz:

  • Ukończone studia licencjackie z zakresu marketingu, ekonomii handlowej lub komunikacji;
  • Dobra znajomość języka niderlandzkiego i angielskiego. Język niemiecki jest dodatkowym atutem;
  • Aktualna wiedza z zakresu komunikacji i narzędzi internetowych, SEO, SEA, e-mail marketingu, kampanii targetowanych, systemów CMS i mediów społecznościowych;
  • Znajomość lub doświadczenie w zakresie automatyzacji marketingu jest dodatkowym atutem;
  • Odpowiednie doświadczenie zdobyte w dziedzinie marketingu w roli B2B.

Zainteresowany?
Aplikuj bezpośrednio za pomocą przycisku aplikacyjnego. Czekamy na Twój list motywacyjny i CV! Chcesz wiedzieć więcej? Zachęcamy do kontaktu z Marnix van Wely, HR Business Partner na marnix.vanwelij@lalessels.com.

Dołącz do nas!

Cieszymy się, że będziemy mogli Cię lepiej poznać.

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy o automatyzacji Państwa magazynu!
Nasz zespół specjalistów może zaoferować Państwu pełne wsparcie od planowania po eksploatację.

Kontakt

Piotr Dratwa

Account Manager

+48 578 199 665 piotr.dratwa@reesinkls.pl