22 lutego, 2022

Inżynier projektu dla Lalesse Logistic Solutions

Ważny do:

31.03.2022

Obszar:

Holandia

Wymagane doświadczenie:

3 lata

Rodzaj umowy:

Pełny etat

Czy jesteś entuzjastą roli koordynatora przy realizacji rozwiązań technicznych w zakresie magazynowania, obsługi materiałów i zautomatyzowanych systemów magazynowych? Czy lubisz pracować dla naszych krajowych i międzynarodowych klientów? W takim razie chcielibyśmy poznać Cię jako naszego nowego

Co będziesz robił?

Jako inżynier projektu jesteś odpowiedzialny za wszystkie techniczne aspekty projektu, od fazy koncepcyjnej do pomyślnego dostarczenia produktu do kolejnego zadowolonego klienta.

Jesteś odpowiedzialny za cały proces inżynieryjny i ściśle współpracujesz z naszymi kolegami, dostawcami i klientami. W porozumieniu z kierownikiem projektu Ty i Twój zespół projektowy dbacie o to, aby wszystko zostało zaprojektowane, zrealizowane i dostarczone zgodnie z ustalonymi wymogami dotyczącymi jakości, planowania, budżetu i bezpieczeństwa. Jesteś również jednym z nośników wiedzy w zespole projektowym.

Twoje zadania i obowiązki:

  • Integralna koordynacja działań inżynierskich z uwzględnieniem spójności zaangażowanych dyscyplin wewnętrznych, jak również dyscyplin naszych dostawców;
  • Specyfikowanie, projektowanie i realizacja systemów transportu bliskiego;
  • Identyfikowanie i inicjowanie rozwoju nowych produktów oraz optymalizacja istniejących produktów.
  • Terminowe i dokładne informowanie kierownika projektu o postępach i szczegółach oraz doradzanie w zakresie działań korygujących, które należy podjąć w trakcie realizacji projektu.
  • Koordynowanie outsourcingu podsystemów, części inżynierskich i/lub zakupu materiałów i usług;
  • Zapewnienie wymaganych metod i technik pracy, zarówno wewnętrznych, jak i na miejscu;
  • Ocena techniczna (bezpieczeństwa) dostaw realizowanych przez strony trzecie, zarówno w procesie przetargowym, jak i podczas realizacji;
  • Uczestniczenie w dostawie części na miejscu wraz z powiązanymi produktami i dokumentami dostawy oraz przekazywanie ich do naszego działu serwisowego.

Kim jesteśmy?

Lalesse Logistic Solutions dostarcza różne integralne rozwiązania do kontroli procesu logistycznego zarówno krajowych i międzynarodowych wiodących firm.

Jesteśmy wiodącym dostawcą i projektantem rozwiązań w zakresie magazynowania, obsługi materiałów i zautomatyzowanych systemów składowania. Jesteśmy częścią Royal Reesink.

Co możemy Państwu zaoferować?

  • Urozmaicona praca z wieloma wyzwaniami;
  • Wszystkie miejsca, których potrzebujesz, aby wnieść własny wkład oraz dużo swobody i niezależności, aby określić, jak będzie wyglądał Twój harmonogram;
  • Praca w topowym segmencie z wyzwaniami technicznymi;
  • Wymagające stanowisko na 40 godzin tygodniowo, na którym masz możliwość rozwoju osobistego;
  • Możliwość pracy w domu i elastyczne godziny pracy;
  • Dobre wynagrodzenie, które odpowiada Twojej wiedzy i wykształceniu;
  • 27 dni urlopu i 13 dni ADV oraz dobry system emerytalny.

To ty

  • Jesteś silny analitycznie i masz dwie stopy mocno osadzone w praktyce;
  • Ukończyłeś studia na kierunku HBO, inżynieria mechaniczna / elektrotechnika / zarządzanie logistyką lub mechatronika;
  • Masz co najmniej 3 lata odpowiedniego doświadczenia zawodowego, na przykład w dziedzinie budowy maszyn lub systemów transportu wewnętrznego;
  • Posiadasz znajomość automatycznych systemów rysunkowych/projektowych AutoCAD i/lub Solid Works;
  • Masz zdolności organizacyjne i lubisz koordynować działania i łączyć współpracowników w celu osiągnięcia celów;
  • Czujesz się odpowiedzialny za osiągnięcie dobrego wyniku końcowego i masz odwagę walić pięścią w stół, jeśli sprawy nie idą tak, jak powinny.
  • Lubisz pracować w sposób projektowy i w każdym projekcie stawiać sobie nowe wyzwania. W końcu każdy projekt jest wyjątkowy!

Zainteresowany?
Aplikuj bezpośrednio za pomocą przycisku aplikacyjnego. Czekamy na Twój list motywacyjny i CV! Chcesz wiedzieć więcej? Zachęcamy do kontaktu z Marnix van Wely, HR Business Partner na marnix.vanwelij@lalessels.com.

Dołącz do nas!

Cieszymy się, że będziemy mogli Cię lepiej poznać.

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy o automatyzacji Państwa magazynu!
Nasz zespół specjalistów może zaoferować Państwu pełne wsparcie od planowania po eksploatację.

Kontakt

Piotr Dratwa

Account Manager

+48 578 199 665 piotr.dratwa@reesinkls.pl