22 czerwca, 2022

Dyrektor ds. usług w firmie Reesink Logistic Solutions

Sales Assistant

31.07.2022

Obszar:

Niemcy

Wymagane doświadczenie:

3 lata

Rodzaj umowy:

Pełny etat

Reesink Logistic Solutions (RLS) jest czołowym dostawcą zautomatyzowanych, zintegrowanych rozwiązań logistycznych, począwszy od solidnych, zautomatyzowanych magazynów paletowych po w pełni zautomatyzowane rozwiązania typu „towar do człowieka”, wykorzystujące zaawansowane systemy AutoStore (roboty). W skład RLS wchodzą firmy Lalesse Logistic Solutions (Duiven, Holandia), AM Logistic Solutions (Offenau, Niemcy) oraz dwie lokalne spółki zależne w Polsce i Austrii. RLS jest członkiem grupy firm Royal Reesink.

Firma RLS przechodzi z działalności zorientowanej na projekty do działalności zorientowanej na usługi i w związku z tym prowadzi rekrutację na stanowisko specjalisty ds. rozwoju działalności usługowej na poziomie zarządu. Wyzwaniem dla Dyrekcji jest wejście na (nowe) rynki komercyjne z (nowo opracowaną) ofertą usług, wspieranie naszych klientów w utrzymaniu ich zaawansowanych instalacji oraz opracowywanie rozwiązań poprawiających dostępność, niezawodność i kluczowe poziomy wydajności.

Organizacja usługowa

Długoterminowe wsparcie naszych klientów ma kluczowe znaczenie. Organizacja serwisowa jest obecnie odpowiedzialna za (współ)realizację i wdrażanie (długoterminowych) umów serwisowych z klientami w kraju i za granicą, a także za rozwiązywanie i planowanie doraźnych awarii.

Wielodyscyplinarne zespoły składają się z inżynierów serwisowych i kierowników budowy (działających na skalę międzynarodową), inżynierów wsparcia technicznego, koordynatorów umów serwisowych oraz pracowników zaplecza. Nasze zespoły serwisowe przeprowadzają konserwację instalacji, na które składają się zarówno produkty opracowane we własnym zakresie, jak i produkty dostarczane przez partnerów, a także instalacje innych firm.

Zadania i obowiązki

  • Odpowiadasz za wyniki działalności usługowej, jakość usług oraz realizację nowych możliwości i pożądany wzrost.
  • Odpowiadasz za dalszy rozwój, wzrost i wdrażanie usług oraz wsparcie dla operacyjnych, taktycznych i strategicznych działań serwisowych w ramach działu RLS.
  • Zarządzasz trzema Regionalnymi Kierownikami Serwisu (Holandia, Niemcy Północne i Południowe), z których każdy jest odpowiedzialny za swój region i codzienne zarządzanie rosnącymi zespołami.
  • Jesteś odpowiedzialny za rozwój zarówno zespołu, jak i poszczególnych osób.
  • Pozostajesz w bliskim kontakcie zarówno z otoczeniem wewnętrznym, jak i zewnętrznym, tworząc wsparcie dla swoich propozycji na różnych szczeblach organizacji oraz przyczyniając się do kierowania i wdrażania organizacji biznesowej w zakresie usług.
  • Zarządzasz organizacją obsługi na podstawie wskaźników KPI i wspólnie z kierownikami ds. obsługi ustalasz, gdzie i kiedy konieczna jest rozbudowa.
  • Koordynujesz, organizujesz i monitorujesz postępy, efektywność, wydajność i bezpieczeństwo pracy w toku (monitorowanie i doskonalenie procesów).
  • Jesteś częścią MT w RLS i podlegasz Dyrektorowi Zarządzającemu Reesink Logistic Solutions.

Cechy osobiste i kompetencje

  • Wykształcenie wyższe i równoważne umiejętności zawodowe, np. dyplom z zakresu (technicznej) administracji biznesu.
  • Posiadasz rozwinięte umiejętności handlowe i potrafisz przekształcać potrzeby klientów w rozwiązania i możliwości biznesowe.
  • Posiadasz umiejętności kierownicze i jesteś zorientowany na ludzi, jeśli chodzi o kierowanie (zespołem).
  • Masz doświadczenie w kierowaniu i zarządzaniu zespołami i organizacjami w budowie.
  • Jesteś nastawiony na współpracę i połączenie.
  • Jesteś zorientowany na wyniki i wiesz, jak osiągać wyniki handlowe.
  • Należy mieć wiedzę i doświadczenie w zarządzaniu umowami z podmiotami zewnętrznymi, np. w zarządzaniu usługami zlecanymi na zewnątrz (organizacja tego procesu).
  • Doświadczenie w pracy z danymi i zamiłowanie do procesów cyfryzacji/automatyzacji.

Co oferuje Reesink Logistic Solutions

  • Wymagające i wszechstronne stanowisko w rosnącej i rozwijającej się organizacji.
  • Kultura otwartości i bezstronności oraz klimat pracy nastawiony na optymalną obsługę i przyjemną współpracę.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, samochód służbowy i dobre świadczenia dodatkowe.
  • Będziesz pracować w Offenau, ale będziesz również regularnie obecny w innych regionach, aby wspierać swój zespół i kolegów.

Kontakt

Chcesz wiedzieć więcej? Zachęcamy do kontaktu z Gertem Bossinkiem (dyrektorem zarządzającym) pod numerem telefonu +31 313 478600 lub Marnixem van Wely (partnerem biznesowym ds. zasobów ludzkich) pod adresem marnix.vanwelij@lalessels.com.

Dołącz do nas!

Cieszymy się, że będziemy mogli Cię lepiej poznać.

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy o automatyzacji Państwa magazynu!
Nasz zespół specjalistów może zaoferować Państwu pełne wsparcie od planowania po eksploatację.

Kontakt

Piotr Dratwa

Account Manager

+48 578 199 665 piotr.dratwa@reesinkls.pl