19 října, 2021

Montážní mechanik (m/ž)

Platí do:

12 listopadu 2021

Plocha:

Nizozemí

Požadované zkušenosti:

3 roky

Typ smlouvy:

Na plný úvazek

Co budete dělat?

Jako instalační technik se významně podílíte na realizaci projektů v Evropě (především v zemích Beneluxu a Německu). Společnost Lalesse Logistic Solutions realizuje projekty v oblasti nových/rekonstruovaných skladů. Dodáváme logistická řešení různým zákazníkům. Jednou s týmem nainstalujete systém AutoStore například v zásilkové společnosti. Jindy instalujete automatické skladové jeřáby Lalesse (multidisciplinární) např. u výrobce automobilů. Společnost Lalesse Logistic Solutions má k dispozici několik technik, které splňují mnoho potřeb zákazníků. Mezi vaše hlavní úkoly patří:

  • Společně s kolegou z týmu Instalace a uvedení do provozu budete navštěvovat naše zákazníky a starat se o instalaci logistických řešení. Na místě také provádíte preventivní údržbu;
  • Uvedení do provozu a seřízení kompletní instalace (60 % mechanické/40 % elektrické);
  • Montáž, instalace a instruktáž (mechanická, motorová a elektrická) skladových jeřábů a souvisejících výrobků na místě;
  • Zpracování elektrických schémat, výkresů, příruček atd;
  • Testování programu PLC ve spolupráci s programátorem;
  • Zjištění a odstranění poruch opravou nebo výměnou dílů, případně přivolání specializovaného (softwarového) technika v případě složitější poruchy;

Svou práci budete vykonávat v různých skladech na různých místech, takže mějte na paměti, že budete muset svou práci vykonávat v různých podmínkách, například ve výškách nebo v mrazáku.

Kdo jsme?

Lalesse Logistic Solutions poskytuje různá integrovaná řešení pro řízení logistických procesů předních národních i mezinárodních společností. Díky všem vlastním znalostem a komponentům jsme předním dodavatelem a konstruktérem řešení v oblasti skladování, manipulace s materiálem a automatizovaných skladovacích systémů. Od robustních regálových systémů až po plně automatizované sklady a distribuční centra. Jsme součástí společnosti Royal Reesink.

Na pozici instalačního inženýra budete spolu s kolegy z týmu instalace a uvádění do provozu podřízeni vedoucímu instalace a uvádění do provozu. Budete také úzce spolupracovat s projektovými manažery a softwarovým oddělením, strojními a elektroinženýry a společně s nimi budete součástí oddělení řízení projektů.

Seznamte se s jedním ze svých kolegů!

Ptáme se

  • Alespoň 3 roky vytváření kampaní CPC
  • Minimálně pracovní/myšlenková úroveň MBO-3, případně doplněná o funkčně zaměřené předměty (strojírenství, elektrotechnika, mechatronika a řídicí technika);
  • Platný certifikát SCC nebo ochota jej získat (na naše náklady);
  • Nejlépe 3 až 4 roky relevantní praxe v podobném oboru, například ve strojírenství nebo v oblasti vnitřních dopravních systémů;
  • Máte dobré komunikační schopnosti. Kolegové, vedení nebo zákazník: se všemi mluvíte správným neformálním nebo formálním způsobem.
  • Jste opatrní: bezpečnou práci berete vážně;
  • Ochota cestovat a žádná mentalita 9-5, naši klienti se nacházejí po celé Evropě (hlavně v Beneluxu a Německu);
  • Spravovat můžete v nizozemštině, němčině a angličtině.

Co vám nabízíme?

  • Okamžitá smlouva na dobu neurčitou (po 2 měsících zkušební doby);
  • Práce ve špičkovém segmentu s profesionálními výzvami;
  • Dostatek prostoru pro profesní rozvoj, a to jak profesní, tak osobní;
  • Pestrá a náročná práce na 40 hodin týdně;
  • Mobilní telefon a notebook;
  • Příspěvek na dopravu nebo (případně) plně vybavený autobus (pouze pro služební účely);
  • Služební cesta se samozřejmě započítává do pracovní doby;
  • Samozřejmostí je mzda odpovídající trhu, vynikající vedlejší pracovní podmínky, jako jsou příplatky za práci přesčas a za přenocování, dobré penzijní podmínky, 27 dní dovolené a 13 dní ADV;
  • Úzký tým nadšených kolegů;
  • Dobrá rovnováha mezi pracovním a soukromým životem je pro nás nesmírně důležitá a děláme vše pro to, abychom vás v tom podpořili.

Přidejte se k nám!

Těšíme se, až vás lépe poznáme.

Kontaktujte nás

Promluvme si o automatizaci vašeho skladu!
Náš tým specialistů vám může nabídnout plnou podporu od plánování až po provozní využití.

Kontakt

Piotr Dratwa

Account Manager

+48 578 199 665 piotr.dratwa@reesinkls.pl